Office 2010’un fiyatı belli oldu

Beta sürümü pek çok kişi tarafından beğenilerek kullanılan Office 2010‘un satış fiyatı belli oldu.

Office 2010, dört farklı sürümle satışa sunulacak. En kapsamlı paket olan Office 2010 Professional’ın kutulu satış fiyatı 499 dolar olarak belirlendi. İnternet üzerinden download edip aktif hale getirmenin maliyeti ise 349 dolar olacak.

Bir alt sürüm Office 2010 Home & Business olarak geçiyor. Bu ürünün kutulu satış fiyatı 279 dolar olacak. İnternet üzerinden download edip aktif hale getirmenin maliyeti ise 199 dolar olacak. Professional sürümünde bulunan Publisher ve Access bu sürümde bulunmayacak.

Diğer bir sürüm ise Office 2010 Home & Student adını taşıyor. Bu ürünün kutulu satış fiyatı 149 dolar olacak. İnternet üzerinden download edip aktif hale getirmenin maliyeti ise 119 dolar olacak. Bu sürümde Home & Business sürümünden farklı olarak Outlook da bulunmayacak.

 
Son olarak Office 2010 Starter sürümü ise bedava olacak. İçinde sadece Word ve Excel olacak olan bu sürümde kullanıcılara reklam gösterilen bir de pencere bulunacak.

Tüm bunların dışında sadece akademik çalışmalarda bulunanlar için özel olarak hazırlanmış bir de Office 2010 Professional Academic sürümü bulunuyor. Hiçbir kısıtlaması olmayan bu sürümü sadece akademik yayın satan kitapçılar satabilecek. Fiyatı ise 99 dolar olarka belirlendi.

 
Reklamlar
Bu yazı Bilgisayarlar ve Internet içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s